Mobilní domky: moderní typ ubytování v lázních Maďarska

Kontaktujte Maďarsko česky!

Levná dovolená pro celou rodinu v mobilních domcích!
+36 30 680 26 26
info@rekreace-mobilni-domky.cz

Lázně a mobilní domky Sárvár

O poptávce, objednání a platba

Po vyplnění Poptávkového elekronického formuláře obdržíte nabídku. Pokud se vám nabídka líbí, můžete si pobyt objednat. Po potvrzení objednávky je nutno uhradit cenu za jednu noc přímo na účet lázní během 8 pracovních dnů. Pokud se tak nestane objednávka je naplatná. Již objednaný pobyt lze stornovat 9 dnů před nástupem. Tím pádem se jzáloha vrací objednavateli nebo sumu může využít při následující objednávce.

 

Poptávka na lázně Sárvár

Při vyplnění poptávky, pamatujte si prosím, že domek je určen maximálně pro 4 dospělé osoby a 2 děti.

lázně Sárvár - mobilní domky jiŽ od roku 2015!

Dobré zprávy:

 • Domky v lázních Sárvár se nachází přímo v kempu v lázeňském areálu!
 • Neomezený pohyb mezi domkem a lázněmi - vstup do lázní zdarma!
 • Domky jsou v provozu celoročně!

Obsah:

Základní informace
Ceník mobilních domků v lázních Sárvár v roce 2024
Pro hosty mobilních domků v lázních Sárvár
zdarma a se slevou
Jak jsou zařízené domky, příjezd, odjezd, úklid?
Život v kempu aneb co dodržet v době pobytu
Objednání, platba

Základní informace

Místo umístění mobilních domků (domky jsou součástí lázní a kempu):
Thermal Camping Sárvár****, 9600 Sárvár Vadkert utca 1.
Mobilní domky v provozu: celoročně
V hlavní a špičkové sezoně možno objednat minimáně 3 noci a v mimosezoně minimálně 2 noci.
Slevy: vzhledem na velký zájem zatím o slevách neuvažujeme.

Pro hosty mobilních domků v lázních Sárvár
zdarma a se slevou
 • elektronická vstupenka (hodinky) do lázní pro každou osobu (počet vstupenek je stejný jako počet nocí) oprávňující na neomezný pochyb mezi lázněmi a vašim domkem každý den od 8 hod. do 22 hod., na použití všech bazénů, skluzevek, použití Fittness místností, použití šatní skřínky na území lázní označené nápisem "kemping",
 • ložní povlečení včetně prostiradla,
 • dětská postýlak a dětská židlička na krmení,
 • účast na všech animmačních programech lázní,
 • povlečení včetně prostiradla podle počtu osob ubytovaných v domcích,
 • připojení k internetu na celém území lázní pomocí WiFi,
 • možnost telefonické komunikace česky od poptávky až do konce pobytu na non-stop fungujícím čísle pro případ nouze
  (+36 30 680 26 26).

    Upozorňujeme, že vstupenka neplatí jedině do Saunového Světu.
    Dodatečnou vstupenku do Saunového Světu si můžete zakoupit na recepci lázní.

SLEVY: o slevách vzhledem na velký zájem a obsazenost zatím neuvažujeme.

Zpět na obsah | Zaslat poptávku

 

Ceník mobilních domků v lázních Sárvár 2024
Obsazenost Ceny se řídí felxibilně podle obsazenosti, evropských svátků a sezonality
(v nabídce zašleme aktuální cenu na požadované období)
4-6 osob v domku od 133,34 € do 219,45 € / noc
2-3 osoby  v domku od 108,34 € do 191,67 € / noc
Ručník (lze doobjednat) 5 /pobyt/osoba
Židle na krmení zdarma
Dětská postýlka zdarma
Ložní povlečení zdarma
Rekreční taxa
(platí každá osoba
nad 18 let)

cca. 1,89 Euro (680 Ft) / noc / osoba
platí osoby nad 18 let
Co znamená flexibilita? Čím více poptávek a pevných objednávek na daný termín, tím je vyšší cena.

Výse uvedené ceny domků obsahují: ubytování na jednu noc podle počtu osob v mobilním domku (maximálně však 4 dospělých a 2 děti 14 let), vstupenka do lázeňského areálu s neomezeným pohybem pro každou osobu (vstupenka neplatí do Saunového světu), povlečení včetně prostiradla podle počtu osob ubytovaných v domcích, elektřina, voda, teplá voda, podle ročního období topění a používání celé výbavy domku, parkování u domku (max. 1 auto), zdarma WiFi na území kempu a lázní, sejf (na recepci).
Parkování: u každého domku je možnost zaparkovat jeden auto. Pokud přijedete do jednoho domku se dvěmi vozi, pak druhý lze zapakovat zdarma před recepci kempu.
Příjezd a ubytování: od 14.30 hod. (recepce je mimo provoz každý den od 12 hod. do 14.30 hod.).
Při nástupu se hlašte na recepci kempu od 14.30 hodin. Připravte si prosím doplatek za pobyt (může být vyžádán po nástupu) a rekreační taxu podle vašeho potvrzeni (služby můžete hradit bankovní kartou či v hotovodti v Euro). Domek předáváme v uklízeném stavu.
Odjezd: posledni den prosíme uhradit svůj účet a vystěhovat se do 11.30 hod.
V den odjezdu je nutno uvolnit již uklízený domek do 10 hodin. Pokud si nepřejete uklízet rádi to uděláme za Vás za úhradu 50 Euro - tato suma bude stržená z kauce.
Platnost vstupenky: vstupenka platí ode dne příjezdu (pokud přijedete do 12 hodin. - pozor: recepce je v provozu do 12 hod. a potom až od 14.30 hod. - pak vstupenku můžete obdržet hned, ale klíče od domku pouze od 14.30 hod.), poslední den po vystěhování se z domku můžete ještě využít služby lázní do 15 hodin.
Co je třeba objednat předem?
Ručníky (5 Euro/pobyt/osoba), dětskou postýlku (zdarma), dětskou židli na krmení (zdarma).

Výse uvedené ceny domků neobsahují:

 • rekreační poplatek (platí každá osoba nad 18 let na recepci kempu - výše rekreačního poplatku 680 HUF, cca 1,89 € na noc a osobu,
 • cena neobsauhje pronájem lehátek v lázní (cena za lehátko 1000 Ft a 1000 Ft kauce - je třeba hradit na pokladně lázní. lze hradit pouze v hotovosti,
 • ručníky a osušky, toaletní potřeby, drobnou kuchyňskou výbavu (ubrus, papírové ubrousky, čistící prostředky), dětskou postýlku, židle na krmení a závěreční úklid, který si však lze doobjednat.

Proč nejsou dostupné dětské ceny v mobilních domcích?
Děti se počítají jako dospělá osoba. Slevy pro ně nejsou dostupné. Důvod je jednoduchý: děti využívají veškeré služby v mobilních domcích - jinak řečeno konzumují stejně jako dospělé osoby komunální služby jako voda, horká voda, elektřina a jsou ubytány na pevném lůžku - přistýlku není možné umístit v domku. Dětské ceny se většinou poskytují v takových objektech kde je nabízeno i stravování.

Zpět na obsah | Zaslat poptávku

Jak jsou zařízené domky, příjezd, odjezd, úklid?

Rozloha domku je 24 m2 a patří k domku i dřevená terasa o rozloze 12 m2 s možnosti posezení. Součásti domku je i parkovné místo pro jedno vozidlo. Domky v zímě jsou vytápěné (počet těchto domků je omezený) a v létě všechni klimatizované.
Obsahují dvě ložnice (jedna s manželskou postelí o rozměru 140x190 cm, druhá se dvěma lůžky o rozměru 70x190 cm). Na pokojích jsou přikrývky a polštáře, povlečení včetně prostiradla podle počtu osob ubytovaných v domcích.
V poměrně prostorném obýváku je kuchynský kout, jídelní stůl a rozkládací pohovka vhodná pro 2 děti.
V koupelně je k dispozici sprchový kout, umyvadlo a toaleta. Kuchyňský koutě je k dispozici plynový sporák, rychlovarná konvice, lednička s mrazákem o obsahu 217 litrů. Kromě toho v kuchyni je k dispozici příbor a jídelní souprava pro 6 osob a nádobí.
Okna plnokomforného domku jsou vybavené i protihmyzovou sítí. V domku a v celém lázeňském areálu se můžete připojit pomocí WiFi na internet. V domcích není k dispozici rádio a televize.
Je přísně zakázano v domcích a na celém území lázní kouření.
Domácí zvířátká máme rádi, ale z hygienických důvodu je v domcích neubytujeme.
Za Vaše cennosti, doklady, platební karty, atd. neseme plnou zodpovednost, pokud si je uložíte v sejfu nacházející se na recepci.
Za úhradu půjčujeme dětskou postýlku, židle pro krmení, ložní prádlo, ručník - máte-li zájem o tyto služby pak prosíme na poptávkovém listu nám to dejte vedět.
Parkování: u každého domku je možnost zaparkovat jeden auto. Pokud přijedete do jednoho domku se dvěmi vozi, pak druhý lze zapakovat zdarma před recepci kempu.
Příjezd a ubytování: od 14.30 hod. (recepce je mimo provoz každý den od 12 hod. do 14.30 hod.
Při nástupu se hlašte na recepci kempu od 14.30 hodin. Při nástupu se hlašte ze svým rezrvačním číslem či jménem. Domek předáváme v uklízeném stavu. po sobě prosíme uklídit před odjezdem. Děkujeme.
Odjezd: posledni den prosíme uhradit svůj účet a vystěhovat se do 11.30 hod.
V den odjezdu je nutno uvolnit uklízený domek do 11.30 hodin. Pokud si nepřejete uklízet rádi to uděláme za Vás za úhradu 30 Euro.
Platnost vstupenky: vstupenka platí ode dne příjezdu (pokud přijedete do 12 hodin. pak vstupenku můžete obdržet hned, ale klíče od domku pouze od 14.30 hod.), poslední den po vystěhování se z domku můžete ještě využít služby lázní do 15 hodin.


Zpět na obsah | Zaslat poptávku

Život v kempu

Mobilní domky v lázních Sárvár jsou součásti kempu.
V zájmu klidu a pohody všech obyvatel kempu prosíme čtěte pozorně níže uvedené jednoduché pravidla:

 • pokud přijedete po 22 hodině (vchod do kempu v 22 hod. je uzavřen), pak parkování je možné pouze před recepci (pozdní příjezd prosím hlašte předem česky sms zprávou na +36 30 680 26 26), při ubytování Vám budou k dispozici pracovníci našeho hotelu VitalMed Sárvár****, kde je nepřetržitá služba,
 • každý den od 12 hod. do 14.30 hod. na území kempu je vyhlášena "siesta" a proto prosíme nejezdit autem a nechovat se hlučně, v tomto období však i recepce kempu je mimo provoz,
 • na celém území kempu prosíme jezděte velice opatrně a dodržujte povolenou rychlost maximálně 10 km/h,
 • pokud potřebujete si vyprat věci, pak je k dispozici pračka v zimním sanitárním zařízení za poplatek: na recepci je nutno si zakoupit žeton za 600 HUF (cca. 2 Euro),
 • sejf na recepci kempu je k dispozici zdarma,
 • třídění odpadku je důležité pro nás přesně tak jak pro vás doma - proto proíme vaše odpadky umístit v selektívním sběru nacházající se vedle letních sanitárních zařízení,
 • rozdělávání ohně za účelem opékání je povoleno za předpokladu, že tento požadavek bude nahlášen předem na recepci kempu a budou dodržené protipožární předpisy

Zpět na obsah | Zaslat poptávku

Objednání, platba

Po vyplnění Poptávkového elekronického formuláře obdržíte nabídku. Pokud se vám nabídka líbí, můžete si objednat pobyt. Po potvrzení objednávky je nutno uhradit cenu za jednu noc přímo na účet lázní během 8 pracovních dnů. Pokud se tak nestane objednávka je naplatná. Již objednaný pobyt lze stornovat 9 dnů před nástupem. Tím pádem se záloha vrací objednavateli nebo sumu může využít při následující objednávce.
Zpět na obsah | Zaslat poptávku